תכנון וביצוע מערכות VRF

חברת אלאדין AIR מתמחה בתכנון מערכות מיזוג אוויר מתקדמות וחדשניות, בהתקנתן ובתחזוקתן. בין שירותיה השונים, החברה מציעה גם תכנון וביצוע מערכות VRF – מערכות מיזוג אוויר מתקדמות הכוללות יחידת עיבוי חיצונית ומודולרית המחוברת ליחידות קצה רבות בתוך חלל המבנה או הבית. חברת אלאדין AIR היא מהחברות המובילות בארץ בתחומי מכירת מזגנים ומערכות חימום, וכמו כן החברה מציעה מגוון פתרונות מיזוג אוויר למשרדים בכל סדר גודל ובכל מקום בארץ. צוות החברה מונה בעלי מקצוע מהשורה הראשונה בארץ, והחברה מתחייבת לשירות ברמה הגבוהה ביותר ולהתאמת מערכות המיזוג בהתאם לצורכי הלקוח ולתקציבו.

מה כולל תכנון וביצוע מערכות VRF?
חברת אלאדין AIR מציעה שירות חדשני ואיכותי של תכנון וביצוע מערכות VRF. השירות כולל בין השאר את בחירת ספק הציוד, את רכישת הציוד האיכותי והאמין ביותר, תכנון יעיל ומקצועי של סוג הציוד בכל חדר במבנה, תכנון וביצוע של מהלכי הצנרת והחיווט החשמלי, תכנון מתקדם לשם התקנת המערכת בצורה אסתטית וברמת גימור גבוהה, בהתאמה לדרישות מעצב הפנים או צורכי הלקוח. 

מהי טכנולוגיית VRF?
מערכות VRF נחשבות לחדשניות ולמתקדמות בתחום המיזוג. המערכת הינה מודולרית ומאפשרת שימוש של מספר משתנה של מאיידים בו זמנית, תוך שליטה מדויקת בטמפרטורה הרצויה בכל חדר. מערכות VRF פועלות בשקט ולכן מתאימות במיוחד כפתרונות יעילים עבור מיזוג אוויר למשרדים, אך גם לבתים. המערכת חסכונית בחשמל ותורמת לחיסכון כלכלי עבור הלקוח בהשוואה למערכות מיזוג אחרות. 

חשוב לציין כי חברת אלאדין AIR מציעה תכנון וביצוע מערכות VRF אותן ניתן לחבר למערכת בית חכם ולמערכות שליטה מרחוק חכמות אחרות. המערכת מבטיחה טמפרטורה אחידה בחללי המבנה ללא קפיצות חום או קור המאפיינות מערכות מיזוג אחרות. חברת אלאדין AIR מציעה שירות מכירת מזגנים של מיטב המותגים, לרבות ציוד קצה המתאים לתכנון מערכות VRF.
נשמח לעמוד לשירותכם:
072-33-80-773
צוות החברה דואג לתכנון ולביצוע מערכות VRF בהתאמה לגודל המבנה ולדרישות הלקוח, תוך מציאת פתרונות מתקדמים ויצירתיים לניצול מרבי של שטח היחידות. הוא מוצא מיקום נכון למערכת כדי להבטיח מיזוג יעיל וחסכוני, תוך שילוב מושלם של מערכת VRF בהתאמה לקונספט העיצוב במבנה. את התקנת המערכת הוא מבצע במקצועיות על מנת להבטיח פעולה שקטה של מערכת המיזוג.
מאמרים:
 

אלאדין אייר / Alladin Air  |  הנדסת מיזוג אוויר מתקדמת  |  ניסיון מעל ל 25 שנה  |  072-33-80-773
מאמרים