שרות למזגן

072-33-80-773
לדור החדש של המזגנים בטכנולוגיית אינוורטר יש יתרון עצום בשל העמידות הגבוהה לאורך זמן ובזכות החיסכון הכלכלי המשתלם. אמנם, המחיר של מערכות המיזוג עם טכנולוגיית אינוורטר יקר משמעותית בהשוואה לדור הקודם של המזגנים, אך מדובר בהשקעה משתלמת המחזירה את עצמה תוך זמן קצר יחסית.
 
כשאנחנו מחפשים שרות למזגן, בין אם מדובר בשירות התקנה או שירות תיקונים ישנם מספר פרטים שאנחנו צריכים לשים לב אליהם ולהתייחס אליהם בכובד ראש, על מנת שנוכל ליהנות משימוש נכון במזגן לאורך זמן. 

לשמחתנו, אנחנו יכולים למצוא היום, לא מעט מקומות שמציעים תיקון מזגנים בתל אביב וכן בערים אחרות בישראל, כמו כן אנחנו יכולים למצוא שורה של חברות מיזוג אוויר אשר מציעות לנו מזגנים בסדרי גודל שונים. עם זאת, אנחנו לא חייבים לבחור, מן הסתם בחברה הראשונה שמעניקה לנו שרות למזגן, אלא עלינו לבחון את הפרמטרים השונים שנבחנים בנושא, זאת במטרה לקבל את השירות הטוב ביותר בתחום. 

שרות למזגן, מתייחס ל-3 נקודות עיקריות. ראשית, שירות מכירה והתקנה, שנית, שירות תיקונים במידת הצורך, שלוש, שירות מילוי גז, שהוא אחד הדברים הבסיסיים ביותר שנדרשים לצורך עבודה תקינה של המזגן. 

ישנן חברות מיזוג אוויר וטכנאים לתיקון מזגנים בתל אביב ובערים אחרות, שמציעים לנו את שלושת הדברים גם יחד. לעומת זאת יש חברות וטכנאים שמציעים רק חלק מהשירותים שציינו (למשל, טכנאים רבים אינם מציעים שירותי מכירה, בעוד שישנן חברות מיזוג אוויר אשר מעדיפים להוציא את כל מה שקשור למילוי גז, למיקור חוץ). 

במידה ואנחנו מחפשים שירות למזגן, אמין ואיכותי, הרי שעלינו לבחון את השירות ממספר זוויות:
ראשית, אנחנו צריכים לבחור חברה שמתמחה בשירות למזגן מהסוג שלנו, על כן מומלץ לבחור חברה שמתמחה בכל המזגנים או לברר שאכן היא מכירה את הסוג שלנו ומתמחה במתן שירותים לסוג מזגן זה. 

שנית, יש לבחון תוך כמה זמן החברה מציעה את השירותים שלה, האם היא מבצעת החלפת חלקים במקום ואילו תיקונים היא מבצעת ואילו לא.

שלוש, מומלץ לבחון האם החברה מעניקה אחריות על התיקונים ובכלל, האם היא מספקת שירותי אחריות, במידה והאחריות מטעם החברה אצלה רכשנו את המזגן, נגמרה. 

ארבע, כמובן שעלינו לבחון את עלויות השירות, כולל את השאלה האם בשעות ובימים מסוימים השירות עולה יותר מאשר בתקופות אחרות. 

חמש, על מנת ליהנות משירות למזגן ברמה הגבוהה ביותר, ההמלצה היא לבחון מה הן חוות הדעת על החברה, האם הן כוללות אך ורק המלצות חיוביות. מן הסתם, ככל שיש יותר המלצות על השירות ועל אופיו, מוטב לבחור בחברה זו. 

לפני סיום חשוב לציין, שרות טוב למזגן, יכול לחסוך עלויות של רכישת מזגן חדש ולכן מוטב לחפש חברה שיכולה להעניק לנו שירות שכזה. 

אנחנו באלאדין אייר, מציעים ללקוחות שלנו שירות מתקדם ואיכותי, שירות אשר כולל מכירה, התקנה וכמובן תיקונים למזגנים מסוגים שונים. אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ולקבל הצעות מחיר אטרקטיביות וכן לקבוע תור לקבלת שירות כמה שיותר מהר. פנו אלינו בטלפון או במייל. 
 
מאמרים:
נשמח לעמוד לשירותכם:
072-33-80-773
לדור החדש של המזגנים בטכנולוגיית אינוורטר יש יתרון עצום בשל העמידות הגבוהה לאורך זמן ובזכות החיסכון הכלכלי המשתלם. אמנם, המחיר של מערכות המיזוג עם טכנולוגיית אינוורטר יקר משמעותית בהשוואה לדור הקודם של המזגנים, אך מדובר בהשקעה משתלמת המחזירה את עצמה תוך זמן קצר יחסית.
 
 

אלאדין אייר / Alladin Air  |  הנדסת מיזוג אוויר מתקדמת  |  ניסיון מעל ל 25 שנה  |  072-33-80-773
מאמרים