מערכות מיזוג אוויר

נשמח לעמוד לשירותכם:
072-33-80-773
הבחירה של מערכות מיזוג אוויר מצריכה מכם להיכנס לעובי הקורה ולראות בדיוק מהו המפרט הטכני של מזגן ספציפי: המזגן צריך להתאים לגודל החלל מבחינת התפוקה והסוג שלו, להיות בעל רמת רעש מינימלית, לאפשר חיסכון משמעותי בחשמל וגם להיות נוח מאד לתפעול. אם אינכם יודעים איך להתחיל, מובן שמתקין מזגנים או מהנדס מיזוג אוויר יוכל "לתרגם" את מאפייני החלל ואת הצרכים הנקודתיים שלכם לכדי מאפיינים מעשיים של מערכת מיזוג האוויר.
ההגדרה הכללית של מערכות מיזוג אוויר היא מערכות שתכליתן שיפור הנוחות האקלימית בחלל מסוים. מבחינה מעשית, באמצעות המערכות הללו אנחנו יכולים להתאים את האקלים לציפיות שלנו, בעיקר לקרר או לחמם את המבנה או חדר ספציפי בו בעת הצורך. מדובר כאן בעולם ומלואו, עם מגוון מערכות שעשויות להיכנס לתמונה, אנשי מקצוע שחולשים על תפקידים שונים (החל ממתקין ועד מהנדס מיזוג אוויר) ושלל דברים שניתן לעשות כדי ליצור את מיזוג האוויר האופטימלי.

לא מעט אפשרויות
העובדה שיש כיום מגוון רחב של מערכות מיזוג אוויר היא בבחינת חדשות טובות, אבל מנגד מצריכה מכם להכיר את חוקי המשחק ולהשקיע שיקולים צרכניים שונים בדרך לבחירה המושלכת. בין היתר מדובר כאן בסוגים שונים של מזגנים, דוגמת מזגן מרכזי או מיני מרכזי, מזגן עילי, מזגן רצפתי וכן הלאה. בין המזגנים השונים ניתן להבדיל גם באמצעות הטכנולוגיה המאפיינת אותם. כפי שיעיד כל מהנדס מיזוג, טכנולוגיות vrf או אינוורטר הן כיום המילים האחרונות בתחום. דגש משמעותי אחר בשנים האחרונות הוא התאמה של מערכות למיזוג אוויר לממשקים אחרים, דוגמת ממשק בית חכם או אפליקציה ייעודית לתפעול המזגנים מכל מקום ובכל זמן.

אז איך מתחילים?
מחפשים מהנדס מיזוג?
רוצים חברה מקצועית שתתקין או תתקן עבורכם מערכות מיזוג אוויר? חברת אלאדין AIR היא הפתרון המיטבי. החברה מציעה שירותים מקצועיים בתחום, בדגש על אזור המרכז, ומכירה בצורה מלאה את כל המזגנים והפתרונות בהם נעשה שימוש בתחום. אנשי החברה (טכנאים, מתקינים ומהנדסי מיזוג אוויר מוסמכים) מעניקים את השירותים בזמינות הגבוהה ביותר האפשרית ותמורת מחירים נוחים.
מאמרים:
 

אלאדין אייר / Alladin Air  |  הנדסת מיזוג אוויר מתקדמת  |  ניסיון מעל ל 25 שנה  |  072-33-80-773
מאמרים