מערכות אינוורטר

072-33-80-773
לדור החדש של המזגנים בטכנולוגיית אינוורטר יש יתרון עצום בשל העמידות הגבוהה לאורך זמן ובזכות החיסכון הכלכלי המשתלם. אמנם, המחיר של מערכות המיזוג עם טכנולוגיית אינוורטר יקר משמעותית בהשוואה לדור הקודם של המזגנים, אך מדובר בהשקעה משתלמת המחזירה את עצמה תוך זמן קצר יחסית.
 
חלק גדול ממערכות מיזוג אוויר פועלות על טכנולוגיה של אינוורטר, טכנולוגיה ייחודית שהגיעה מיפן ומאפשרת חסכון של למעלה משלושים אחוז בצריכת החשמל. עם השנים התגלו יתרונות נוספים למזגנים מסוג זה, מה שהפך אותם עם הזמן, למונח בפני עצמו בתחום של מערכות מיזוג אוויר, עד שיש הרואים בהם דור חדש של מזגנים.

הרעיון של מערכות מערכות אינוורטר הוא שמדובר במכשיר קטן וקומפקטי גם כשמדובר במערכת מיני מרכזי אינוורטר או מערכות מזגן מרכזי אינוורטר, שלכאורה אמורים להיות יותר גדולים, יתרה מזו, אף שמדובר במערכות שפועלות בצורה יחסית דומה למערכות מיזוג אוויר רגילות, הרי שהן אינן צורכות גז רגיל וגם אינן פולטות קרינה, מה שמלמד שהן הרבה יותר ידידותיות לסביבה וכן הרבה יותר בריאות.

עם השנים יכולנו למצוא גם מגוון רחב של פיתוחים שונים בכל הקשור למערכות אינוורטר, בין היתר התפתחויות טכנולוגיות שונות אשר שיפרו באופן ניכר את השימוש במערכת והפכו להרבה יותר משתלמת ונוחה לשימוש. זו הסיבה שניתן למצוא מערכות מיני מרכזי אינוורטר וכן מערכות מזגן מרכזי אינוורטר, הן במבנים פרטיים והן במבנים עסקיים, ציבוריים ועוד. עד שהגענו למצבו בו כבר לא נעשה שימוש במערכות מיזוג מטכנולוגיות ישנות.

מה היתרונות של מערכת זו
מערכת אינוורטר חוסכות למעלה מחמישים אחוז בעלויות החשמל, היא מציעה אופציות שונות של קירור וחימום שאיננו מייבש את החדר, היא מאפשרת עבודה בתנאי חוץ גם כשמזג האוויר הוא קיצוני, המערכת שומרת על האסתטיקה בתוך ומחוץ למבנה וכמו כן ניתן לפקד על כל המערכת מכל מקום בבית, כולל אפשרות לפיקוד מרכזי ממקום אחד.

כיום מערכות אינרוורטר הן מאוד מפותחות ומאפשרות שליטה גם באמצעות האינטרנט וכן באמצעות חיבור לממשקים של בית חכם, כולל חיבורים אשר נשלטים באמצעות מכשיר הסלולר, טאבלט או מכשירים אחרים.

חשוב לציין, ניתן להתקין מערכת אינטרוור בכל מקום, כלומר גם בבית, גם בעסקים, גם במבנים ציבורים ועוד. כל מה שצריך לשם כך, זה למצוא גורם מקצועי שמתמחה בכך ויכול להציע לנו מערכות מתקדמות אותן ניתן להתקין בצורה טובה וכמובן בעלות סבירה. בסופו של דבר, מאחר ועלות השימוש במערכת שכזו היא חסכונית, בוודאי ביחס לעלויות של טכנולוגיות ישנות, הרי שהשימוש בהן הרבה יותר משתלם. לכן אנחנו יכולים לראות מעבר לשימוש באופציה זו על פני שימוש אופציות אחרות.

אם אתם מעוניינים לדעת עוד על מערכות אינטרוור, אתם מוזמנים לפנות אלינו אלאדין אייר, אנחנו נשמח לעמוד לרשותכם ולהציע לכם את המחיר הטוב ביותר עבורכם. פנו אלינו עוד היום וצרו איתנו קשר בהקדם. הצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם בכל שעה. לרשותנו מערכות מיזוג מסוגים שונים, פנו אלינו עוד היום וקבלו הצעת מחיר שיכולה להתאים לכם. 
מאמרים:
נשמח לעמוד לשירותכם:
072-33-80-773
לדור החדש של המזגנים בטכנולוגיית אינוורטר יש יתרון עצום בשל העמידות הגבוהה לאורך זמן ובזכות החיסכון הכלכלי המשתלם. אמנם, המחיר של מערכות המיזוג עם טכנולוגיית אינוורטר יקר משמעותית בהשוואה לדור הקודם של המזגנים, אך מדובר בהשקעה משתלמת המחזירה את עצמה תוך זמן קצר יחסית.
 
 

אלאדין אייר / Alladin Air  |  הנדסת מיזוג אוויר מתקדמת  |  ניסיון מעל ל 25 שנה  |  072-33-80-773
מאמרים