מזגן מרכזי אינוורטר

נשמח לעמוד לשירותכם:
072-33-80-773
טכנולוגיית האינוורטר היא במידה רבה הפלוס העיקרי של מזגן מרכזי אינוורטר. כדי לסבר את האוזן, זהו מזגן המבוסס על מדחס שפועל בצורה רציפה ומשתנה, ולמעשה מתאים את התפוקה שלו לעומסי החום בחלל בו הוא מותקן. התוצאות הן שמירה יעילה על טמפרטורה רציפה וחיסכון כלכלי בלתי מבוטל. גם אם מוסיפים לתמונה הוצאות שיש להוציא מפעם לפעם, דוגמת מחיר מילוי גז למזגן (כמו בכל מזגן), אין ספק שבחירה במזגן מרכזי אינוורטר היא החסכונית ביותר שניתן לבצע לאורך זמן.
ההחלטה לרכוש מזגן היא מתבקשת, אבל ממש איננה פשוטה. יש להכניס משתנים רבים לתוך המשוואה: ללמוד על הסוגים השונים של מזגנים, לבחון מחירים של מזגנים וגם לחשוב בצורה רצינית על דגם או על מותג ספציפי. לאחר הבדיקות הללו, רבים שוקלים בצורה חיובית התקנה של מזגן מרכזי אינוורטר. המאמר הנוכחי יציג עבורכם את המאפיינים העיקריים, יתרונות ודגשים בהתקנה של המזגן הפופולארי הזה.

הכירו: טכנולוגיית האינוורטר
מזגן מרכזי אינוורטר ניתן לחלק למספר היבטים של פעילותו. הראשון הוא, ובכן, העובדה שמדובר כאן במזגן מרכזי. המשמעות היא שניתן להציב אותו במקום מרכזי בבית או במבנה ולאפשר לו לקרר בצורה אחידה את החללים שהוא מגיע אליהם (כמובן, דואגים להפצת אויר ממוזג בצורה מקסימלית באמצעות פתחים ייעודיים). מחירים של מזגנים מעין אלה נחשבים לנוחים יחסית, אם כי צריך לקחת בחשבון שחלק מהמקרים מצריכים התקנה מורכבת: הנמכת תקרה, למשל.

כך מתנהלים בצורה נכונה
נקודת הפתיחה של מי שמחליט להתקין מזגן מרכזי אינוורטר היא חיובית מאד, ללא צל של ספק. יחד עם זאת, ביצוע בלתי מקצועי של המלאכה עלול להביא ללא מעט צרות שנגרמות לאורך הדרך. ההתקנה של המזגן חייבת להתבצע על פי הספר, על ידי מתקנים ולעיתים גם מהנדסי מיזוג אוויר מהשורה הראשונה. אחרת, המזגן לא יעבוד כמו שאתם מצפים ממנו או יביא לכשלים שונים שייקרו את העלויות לאורך זמן: לדוגמא, איטום בלתי אופטימלי של המזגן, שיצריך מכם לבדוק מהו מחיר מילוי גז למזגן מוקדם ממה שחשבתם. המומחים של אלאדין AIR ישמחו להעניק לכם ייעוץ, להתקין עבורכם מזגנים מרכזיים מהסוג הזה וגם לבצע תיקון ותחזוקה שוטפת שלהם.
מאמרים:
 

אלאדין אייר / Alladin Air  |  הנדסת מיזוג אוויר מתקדמת  |  ניסיון מעל ל 25 שנה  |  072-33-80-773
מאמרים