יעוץ והתקנת מזגן

נשמח לעמוד לשירותכם:
072-33-80-773
כאשר מגיע הקיץ ואתו הימים החמים או החורף והימים הקרים, מגיעה השאלה, האם ניתן לתקן את המזגן הקיים ולהמשיך להשתמש בו או שמא הגיע הזמן להשקיע כסף ולרכוש מזגן חדש. ישנם תמיד שיקולים לכאן או לכאן, ומי שיוכל לעזור בהחלטה ולתת עזרה מקצועית הוא איש מקצוע בתחום.
 
לפני שמתקינים מזגן יש ליצור קשר עם חברה אשר נותנת שירותי יעוץ והתקנת מזגן, בכדי לקבל את כל האפשרויות הקיימות לשם בחירת מזגן המתאים לבית ומיקומו הנכון בחדרים. קיים היום בשוק מגוון רחב של מזגנים בגדלים ובעיצובים שונים, עם תפוקה המשתנה בין המזגנים ובעלי מערכות הפעלה שונות. יועץ מזגנים יוכל להתאים את הספק החום הנדרש לגודל הבית, וכך לקבוע מה הכי מתאים.

חברת אלאדין AIR הינה חברה בעלת ניסיון אשר מתמחה בכל סוגי המזגנים ומספקת יעוץ והתקנת מזגן. עובדי החברה נותנים שירות מקצועי, מיומן ואדיב וידאגו שהבית יהיה ממוזג ונעים כל השנה.

כיצד לבחור מזגן?
כאמור, בחירת מזגן היא קריטית ותשפיע על כל המתרחש בבית, אם אלו חיים בבית קר מדי או חם מדי תהיה לכך השפעה על כל בני הבית. על כן, יש לגשת להחלטה כזו בחכמה ולשכור את שירותיו של יועץ מזגנים. הנה שתי האפשרויות העיקריות הקיימות:
  • מזגן מרכזי – התקנת מזגן אחד מרכזי, כאשר בכל חדר קיים פתח מזגן. כך ניתן למזג את הבית כולו. במקרה בו הבית מרובה חדרים, התקנת מזגן בכל חדר תהיה הוצאה גדולה ותעלה הרבה כסף.
  • מזגן לחדר – בכדי למזג חדר אחד, לא כדאי לקנות מזגן גדול. מזגן קטן יספיק לצורך זה, אם הוא ממוקם במקום הנכון. יש לשים לב שלא יהיה ממוקם מעל המיטה או במקום בו האוויר נושב ישירות על הנמצאים בחדר.
יש לקחת בחשבון שכאשר בוחרים במזגן מרכזי, לא ניתן לשלוט בטמפרטורה בנפרד בכל חדר. באמצעות יעוץ והתקנת מזגן על ידי אלאדין AIR ניתן ליהנות מפתרונות יעילים וחסכוניים, ולהתקין מערכת מיזוג המאפשרת שליטה מלאה בטמפרטורה בכל חדר. לכן, מומלץ לקבל יעוץ כאשר בוחרים מזגן וגם בשלב התקנתו.

חברת אלאדין AIR מציעה יעוץ והתקנת מזגן מקצועי לכל סוגי המזגנים, ובכל האפשרויות והטכנולוגיות הקיימות בשוק.
מאמרים:
 

אלאדין אייר / Alladin Air  |  הנדסת מיזוג אוויר מתקדמת  |  ניסיון מעל ל 25 שנה  |  072-33-80-773
מאמרים