התקנת מזגן מיני מרכזי

נשמח לעמוד לשירותכם:
072-33-80-773
שימו לב שגם במקרה של התקנת מזגן מיני מרכזי ניתן להכניס לתמונה את מיטב הטכנולוגיה. כך למשל מיזוג vrf נחשב לאחת המילים האחרונות בתחום. מערכות מיזוג אוויר מהסוג הזה הן מודולריות, יעילות מאד מבחינת צריכת החשמל, שקטות בצורה משמעותית וגם מאפשרות בקרה פשוטה.
 
קשה למצוא אדם שיכול לעבור את הקיץ הישראלי ללא מזגן, שישמש אותו כמובן גם בחורפים ובעונות השנה האחרות. מכיוון שכך, התקנת מזגן נראית לנו מובנת מאליה, כאשר יש להעלות שאלות ביחס לסוג המזגן הנבחר (התקנת מזגן מרכזי, מיני מרכזי וכן הלאה), יחד עם החברה שמספקת ומתקינה אותו. התקנת מזגן מיני מרכזי היא פתרון מתבקש עקב לא מעט סיבות. אז מדוע מומלץ שתשקלו זאת, ואיזו חברה תוכל לבצע זאת עבורכם במקצועיות מקסימלית?

היתרונות של מזגנים מיני מרכזיים
המציאות מראה כי התקנת מזגן מיני מרכזי נחשבת לנפוצה בכל קנה מידה. מזגן מיני מרכזי נחשב לאידיאלי בלא מעט תרחישים, למשל כאשר יש צורך במיזוג של מבנה גדול בעל חללים רבים. פלוס אחר, משמעותי לא פחות, נוגע לכך שהמזגן המיני מרכזי מאפשר ליצור טמפרטורות אחידות בכל אחד מהחלקים של הדירה, ומכאן שאין צורך לשהות בחדר ספציפי או לחלופין להדליק מזגן בכל אחד מהחדרים, לדוגמא. התוצאה היא שלאורך זמן ובמבנים גדולים, עשוי המזגן המיני מרכזי לגלם בתוכו חיסכון כלכלי משמעותי, הן בגזרת ההתקנה והן מבחינת השימוש במזגן הלכה למעשה.

משימה למקצוענים בלבד
יש להדגיש שהן במקרה של התקנת מזגן מיני מרכזי והן במקרה של התקנת מזגן מרכזי, אין מקום לפשרות. מדובר בהתקנות מורכבות יחסית, כאשר מזגן מיני מרכזי מצריך בדרך כלל תכנון מוקפד לפני התחלת המשימה, הנמכה של התקרה, שינויים בתשתית המבנה (למשל, עבודות חשמל וכדומה). מכאן שאינכם יכולים להתפשר על המקצועיות של הגורם שלוקח על עצמו את המשימה.

אלאדין AIR היא החברה שתשמח לסייע לכם. החברה עוסקת בהתקנה ובתיקון של מזגנים מכל סוג, תוך שימוש במיטב הטכנולוגיות (מיזוג vrf, למשל) והתאמה מלאה לצורכי המשתמש. הזמינות הגבוהה והמחירים הנוחים הופכים את הפנייה אליה לצעד הטוב ביותר שתוכלו לנקוט.
מאמרים:
 

אלאדין אייר / Alladin Air  |  הנדסת מיזוג אוויר מתקדמת  |  ניסיון מעל ל 25 שנה  |  072-33-80-773
מאמרים