פתרונות חימום לבית

072-33-80-773
לדור החדש של המזגנים בטכנולוגיית אינוורטר יש יתרון עצום בשל העמידות הגבוהה לאורך זמן ובזכות החיסכון הכלכלי המשתלם. אמנם, המחיר של מערכות המיזוג עם טכנולוגיית אינוורטר יקר משמעותית בהשוואה לדור הקודם של המזגנים, אך מדובר בהשקעה משתלמת המחזירה את עצמה תוך זמן קצר יחסית.
 
בזמן שמרביתנו נוהגים לחשוב על רכישת מזגנים ומערכות מיזוג אוויר שיקררו את הבית, הרי שאנחנו נוטים לשכוח שהחורף הישראלי הוא לא פשוט, לפחות לא בכל הקשור לטמפרטורות, ולא פעם אנחנו יכולים להרגיש את צניחתן ואת האפקט של זה, כלומר את רמת הקור המורגשת בבית.
על מנת להתמודד עם מצב זה,  אנחנו צריכים לחשוב על פתרונות חימום לבית.

לשמחתנו, אנחנו לא צריכים בהכרח לחשוב על פתרונות של מערכות חימום שונות מאלו שאנחנו יכולים להיעזר בהם לצורך קירור הבית, קרי מזגנים, שכן מרביתם מאפשרים לנו כיום ליהנות גם מפתרונות חימום אטרקטיביים, אך חשוב לדעת מדוע הם עדיפים על פתרונות אחרים של מערכות חימום ביתיות שאנחנו יכולים להשתמש בהן.

תחילה נציין שהרעיון של פתרונות חימום לבית, יכולים להתחלק בין פתרון כללי, רחב לפתרון נקודתי. פתרון רחב הוא מן הסתם מזגן, כמו מערכת מיזוג מרכזית אשר פועלת בכל הבית, וכן אנחנו יכולים למצוא פתרון שיכול להתאים לכל חדר, למשל מערכות חימום רצפה וכן תנורים, רדיאטורים או מפזרי חום, אלו פתרונות הרבה יותר נקודתיים וכפי שניתן להבין, כל אחת מהן זו מערכת חימום ביתית שאיננה אפקטיבית כמו מערכות מיזוג מרכזית, קרי מזגן.

מערכת חימום ביתית נקודתית, עובדת על אזור מאוד מצומצם, היא תחומה בשטח מסוים ואיננה מסוגלת לחצות אותו, לרוב. לעומת זאת, פתרונות חימום לבית מסוג של מזגנים, היא הרבה יותר רחבה, בין אם מדובר במערכת מיזוג מרכזי או מערכת שעובדת בחדר מסוים. היא מחממת את כל החדר, היא מגיעה לטמפרטורות מאוד גבוהות, וכן מבנה ההתקנה שלה יכול להשפיע במידה ניכרת על האופן בו היא מפזרת את החום. אם מדובר במזגן עילי, הרי שהאוויר יורד מלמעלה למטה, בצורה האפקטיבית ביותר לפיזור אוויר חם או קר.

חשוב להדגיש נקודה נוספת, פתרונות חימום לבית מסוג של מזגן, נחשב לפתרון הבטוח ביותר, תנור, רדיאטור או מערכת חימום ביתית אחרת, יכולה להיות בעייתית ומסוכנת בצורות שונות ולכן ההמלצה היא להשתמש בהן כמה שפחות, וכמה שיותר להשתמש במערכות מיזוג אוויר בדמות מזגן. במידה והחדר מבודד היטב, הרי שגם אחרי שנכבה את המזגן, החום יישאר בחדר זמן רב ונוכל ליהנות ממנו.

לפני סיום חשוב לציין, כיום כמעט כל מזגן מאפשר לנו ליהנות ממערכת חימום לבית, כל מה שאנחנו צריכים לבדוק, כיצד היא עובדת, עד כמה היא אפקטיבית וכמה היא יכולה להועיל לנו לטווח הרחוק.

אם אתם מעוניינים לשמוע עוד על מערכות מיזוג אוויר כפתרונות חימום, אתם יכולים ליצור איתנו קשר. אלאדין אייר מציעים לכם מגוון של פתרונות חימום לבית. פנו אלינו עוד היום וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית בנושא. הצוות שלנו מחכה לפנייתכם וישמח לעזור לכם בכל שאלה ועניין. 
 
מאמרים:
נשמח לעמוד לשירותכם:
072-33-80-773
לדור החדש של המזגנים בטכנולוגיית אינוורטר יש יתרון עצום בשל העמידות הגבוהה לאורך זמן ובזכות החיסכון הכלכלי המשתלם. אמנם, המחיר של מערכות המיזוג עם טכנולוגיית אינוורטר יקר משמעותית בהשוואה לדור הקודם של המזגנים, אך מדובר בהשקעה משתלמת המחזירה את עצמה תוך זמן קצר יחסית.
 
 

אלאדין אייר / Alladin Air  |  הנדסת מיזוג אוויר מתקדמת  |  ניסיון מעל ל 25 שנה  |  072-33-80-773
מאמרים