ניקוי מערכות מיזוג אוויר

072-33-80-773
לדור החדש של המזגנים בטכנולוגיית אינוורטר יש יתרון עצום בשל העמידות הגבוהה לאורך זמן ובזכות החיסכון הכלכלי המשתלם. אמנם, המחיר של מערכות המיזוג עם טכנולוגיית אינוורטר יקר משמעותית בהשוואה לדור הקודם של המזגנים, אך מדובר בהשקעה משתלמת המחזירה את עצמה תוך זמן קצר יחסית.
 
לא פעם אנחנו מגלים, באמצע הקיץ או החורף, שמערכת מיזוג אוויר אצלנו בבית או במשרד, איננה עובדת כראוי, אחרי בדיקה קצרה מתברר שהיא מלוכלכת ויש צורך לנקות אותה, בין אם זה מאבק ובין אם זה מחומרים אחרים. לשם כך עלינו להזמין חברה שמתמחה בניקוי מערכות מיזוג אוויר.

הרעיון של ניקוי מערכות מיזוג אוויר הוא רעיון הגיוני וסביר, הרי במהלך הזמן המערכות צוברות אבק וחלקיקי לכלוך אשר חלקים נשארים בתוך המערכת ובכך הם גם סותמים אותה עם הזמן וגם גורמים לאוויר שיוצא ממנה, לצאת עם חלקיקי אבק ולכלוך אשר יכולים לגרום נזק למערכת הנשימה. זה יכול לקרות בכל סוגי מערכות מיזוג אוויר, בוודאי כאלה שמשתמשים בהן לעיתים תכופות, ובוודאי אם מדובר במערכות שנמצאות באזורים ובמקומות שיש בהם הרבה אבק, חול וחלקיקים אחרים שיכולים להצטבר בתוך המערכת.

לכן, ההמלצה היא להזמין גורם מוסמך אשר מתמחה בניקוי מערכות מיזוג אוויר, גורם שמתמחה בחיטוי מערכות מיזוג אוויר מסוגים שונים. הוא יוכל לבחון את מצב המערכת, הוא יוכל לבדוק מה הן הבעיות ממנה סובלת המערכת, וכך הוא יוכל ליצור תוכנית עבודה שתאפשר לטפל בה בצורה אפקטיבית.

ניקוי מערכות מיזוג אוויר, חייב להתבצע לפחות פעם בשנה, רצוי מאוד לא לחכות עד אשר המערכת מתחילה "לזייף", שכן לא רק שאנחנו נרגיש את זה, שכן הלכלוך יכביד על המערכת ויגרום לה לעבוד לאט יותר ונוכל לחוש את זה בכל מה שקשור לרמת הטמפרטורה של המערכת, יתרה מזו, זה יכול לגרום נזק קבוע למערכת אשר יוביל לידי כך שלא נוכל לעבוד איתה יותר אלא אם נחליף בה חלקים.

חשוב להבהיר, ניקוי מערכות מיזוג אוויר מתבצע בכל סוגי מערכות מיזוג אוויר, כמובן בהתאמה לסוג המערכת ולאופי עבודתה והמבנה שלה. כל מערכת מנוהלת ובנויה בצורה שונה ועל כן, סביר להניח שהיא תזדקק לניקוי בצורה אחרת.

נקודה חשובה נוספת היא, הנושא של חיטוי מערכות מיזוג אוויר. בדרך כלל תהליך זה מתבצע כשיש חשש שחומרים מסוימים ייכנסו דרך המערכת אל פנים החדרים ועל כן מתבצע חיטוי על מנת למנוע זאת. כמובן שהחיטוי ייעשה רק באמצעות חומרים מתאימים וכן אנשי מקצוע שמכירים את התחום, כל העבודה תתבצע בזמן ובמועד המתאים, כך שהמערכת תעבור חיטוי אופטימאלי ותוכל לעבוד בצורה יעילה ומועילה.

לסיום, אם אתם מחפשים חברה שמתמחה לא רק בהתקנת מערכות מיזוג אוויר אלא גם בניקוי מערכות מיזוג אוויר, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום. פנו אלינו בטלפון או דרך אתר האינטרנט שלנו, והצוות שלנו באלאדין אייר נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל שעה. אנחנו נספק לכם את כל הכלים והידע הדרוש על מנת לבצע ניקויט של המערכת בצורה אופטימאלית. 
מאמרים:
נשמח לעמוד לשירותכם:
072-33-80-773
לדור החדש של המזגנים בטכנולוגיית אינוורטר יש יתרון עצום בשל העמידות הגבוהה לאורך זמן ובזכות החיסכון הכלכלי המשתלם. אמנם, המחיר של מערכות המיזוג עם טכנולוגיית אינוורטר יקר משמעותית בהשוואה לדור הקודם של המזגנים, אך מדובר בהשקעה משתלמת המחזירה את עצמה תוך זמן קצר יחסית.
 
 

אלאדין אייר / Alladin Air  |  הנדסת מיזוג אוויר מתקדמת  |  ניסיון מעל ל 25 שנה  |  072-33-80-773
מאמרים