מערכות מיזוג מולטי אינורטר

נשמח לעמוד לשירותכם:
072-33-80-773
טמפרטורה אחידה וחיסכון ניכר בהוצאות החשמל
חברת אלאדין AIR מייעצת ללקוחותיה ומסייעת להם לקבל החלטה חשובה: איזה מזגן להתקין בבית או במשרד. החברה ממליצה על מערכות מיזוג מולטי אינורטר הנחשבות לאמינות במיוחד, ולחסכוניות בהשוואה למערכות מיזוג אחרות. החברה משווקת ומתקינה את כל מערכות המיזוג של מיטב היצרנים בארץ ובעולם, מעניקה אחריות ארוכה, מתחייבת למחירים אטרקטיביים ומספקת שירות מהיר ויעיל בכל בעיה ובקשה.
חברת אלאדין AIR מציעה מגוון מערכות מיזוג מולטי אינורטר, מערכות אלו ידועות באיכותן הגבוהה ובחיסכון הכלכלי שהן מציעות ללקוח. צוות החברה מייעץ ללקוח ומתכנן עבורו מערכת מיזוג vrf המאפשרת שליטה מלאה בטמפרטורה הרצויה בכל חדר בחלל המבנה, בין אם זה בית פרטי, דירה גדולה או משרד. כמו כן, החברה מייעצת ללקוחותיה על פתרונות חדשניים ואיכותיים של מערכת חימום ביתית, בהתאמה לתנאי האקלים במקום המגורים ולפי צרכיו הייחודיים של הלקוח ותקציבו.

מהם היתרונות של מערכות מיזוג מולטי אינורטר?
בשנים האחרונות חלה מהפכה של ממש בעולם המיזוג, טכנולוגיות חדשניות פרצו לשוק ויצרני מערכות מיזוג אוויר החלו לשווק מערכות חדשות ומתקדמות המציעות יתרונות רבים. כך לדוגמה, מערכות מיזוג מולטי אינורטר ידועות ביעילותן הגבוהה, הן תורמות לחיסכון כספי ניכר לכל מי שמרבה לקרר או לחמם את ביתו או את המשרד ואת המבנה. מערכת מיזוג vrf פועלת בשקט רב, המנוע מותקן חיצונית ומחובר ליחידות אוורור הפועלות בשקט, ניתן לשלוט על כל יחידה בנפרד, כאשר אחד היתרונות הגדולים הוא הטמפרטורה האחידה בחלל החדר, כך שאין צורך לקום מהמקום כדי לשנות את הטמפרטורה.

המדחס עובד ברציפות ולכן מערכות מיזוג מסוג מולטי אינורטר נחשבות לעמידות יותר בהשוואה למערכות מיזוג מהדור הקודם. המערכות החדשניות עמידות במיוחד, עלויות התחזוקה שלהן נמוכות יותר, וכאמור, הוצאות המיזוג קטנות בהתאם. זהו יתרון משמעותי לכל מי שמפעיל שעות ארוכות את המזגן בביתו או בעסק שלו. כמו כן, המערכת היא גם מערכת חימום ביתית יעילה בעלת תפוקה גבוהה. האוויר החם שהיא מפיקה אינו מייבש ולכן אינו גורם לתופעות פיזיולוגיות כמו כאבי ראש, האופייניות לחללים המחוממים באמצעות מזגן סטנדרטי, מאחר שהמערכת החדשנית שומרת על לחות ברחבי הבית או המשרד.
 
מאמרים:
 

אלאדין אייר / Alladin Air  |  הנדסת מיזוג אוויר מתקדמת  |  ניסיון מעל ל 25 שנה  |  072-33-80-773
מאמרים