מיני מזגן

072-33-80-773
לדור החדש של המזגנים בטכנולוגיית אינוורטר יש יתרון עצום בשל העמידות הגבוהה לאורך זמן ובזכות החיסכון הכלכלי המשתלם. אמנם, המחיר של מערכות המיזוג עם טכנולוגיית אינוורטר יקר משמעותית בהשוואה לדור הקודם של המזגנים, אך מדובר בהשקעה משתלמת המחזירה את עצמה תוך זמן קצר יחסית.
 
הרבה מאוד אנשים שואלים את עצמם את השאלה, האם עדיף להם להתקין מיני מזגן בבית החדש או מזגן קיר. שאלה זו עולה בשלב תכנון הבית בדרך כלל, שכן לאחר מכן, קשה מאוד לבצע התקנת מזגן מיני מבלי לפתוח קירות ולבצע שיפוץ נרחב, דבר שיכול להיות לא נעים ולמען האמת גם לא תמיד אפקטיבי.

במהלך השנים, יותר ויותר משפחות בוחרות להתקין מיני מזגן בבית, מתוך הבנה שכן ניתן ליהנות מפיזור הרבה יותר טוב של עבודת המזגן על פני מספר חדרים, יתרה מזו, כך נהנים מצריכה חסכונית ואופטימאלית. התקנת מזגן מיני מאפשרת להם ליהנות מאפשרות שבכל חדר תהיה יציאה למזגן אשר יעבוד, ויקרר אותו. זאת להבדיל ממזגן קיר אשר עובד רק על חדר בודד.

מזגן קיר יכול להיות אידיאלי ליחידות דיור קטנות או לדירות חדר, במקרה כזה אין היגיון להתקין מיני מזגן, מאחר ומזגן אחד יכול לקרר את כל המבנה. צריך להדגיש עוד, שמיני מזגן יכול להשתלב הרבה יותר טוב בעיצוב החדר בפרט והמבנה בכלל, מאשר מזגן קיר אשר עומד במקומם מסוים ויכול להפריע לעיצוב של המקום.

ההחלטה האם להתקין מיני מזגן, מזגן קיר או כל סוג אחר של מזגן, מתקבלת על פי מספר מדדים. למשל סוג החדר, מספר האנשים שמשתמשים בו, כמו כן, אנחנו יכולים לבחור מזגן לחדר ביחס לגודל החדר ולמספר הפתחים שיש בו. עלינו לזכור, שעוצמת המזגן תקבע אף היא על פי סוג החדר וכן על פי רמת הבידוד שלו.

חשוב לשים לב, כשאנחנו בוחרים סוג של מיני מזגן לחדר, לא רק כמה זה עולה וכמה אנחנו יכולים להשקיע, אלא רצוי שנתייחס לשאלה מהותית לא פחות, עד כמה המזגן הוא עמיד ואיכותי, כך שנוכל לעשות בו שימוש לאורך זמן מבלי שנידרש להחליף בו חלקים או לבצע תיקונים שונים. בצורה כזו נוכל ליהנות מהמזגן לאורך זמן.

נקודה נוספת שצריך להתייחס אליה היא, אם אנחנו בוחרים מזגן מיני, כמה גז הוא צורך וכיצד הוא עובד, מבחינת טיימר, טמפרטורות ועוד. פרטים טכניים אלו יכולים להיות משמעותיים כשאנחנו נעשה שימוש יומיומי במזגן.

עוד נקודה חשובה שצריך להתייחס אליה היא, בחירת מיני מזגן צריכה להישקל על ידנו ביחס למועד ההתקנה, כלומר, האם אנחנו מעוניינים להתקין את המזגן בעת תהליך הבניה או שאנחנו מעדיפים לבנות תשתית ולאחר מכן להתקין את המזגן עצמו.

לסיום, אם אתם מעוניינים בהתקנת מיני מזגן או מזגן קיר לבית, זה הזמן ליצור איתנו קשר. אלאדין אייר, החברה המובילה בישראל להתקנת מזגנים לבית או למשרד. זה הזמן לפנות אלינו והצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם. ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון או דרך אתר האינטרנט שלנו, אנחנו כאן לרשותכם, בכל שעה ועניין. 
מאמרים:
נשמח לעמוד לשירותכם:
072-33-80-773
לדור החדש של המזגנים בטכנולוגיית אינוורטר יש יתרון עצום בשל העמידות הגבוהה לאורך זמן ובזכות החיסכון הכלכלי המשתלם. אמנם, המחיר של מערכות המיזוג עם טכנולוגיית אינוורטר יקר משמעותית בהשוואה לדור הקודם של המזגנים, אך מדובר בהשקעה משתלמת המחזירה את עצמה תוך זמן קצר יחסית.
 
 

אלאדין אייר / Alladin Air  |  הנדסת מיזוג אוויר מתקדמת  |  ניסיון מעל ל 25 שנה  |  072-33-80-773
מאמרים