מיזוג אוויר vrf

072-33-80-773
לדור החדש של המזגנים בטכנולוגיית אינוורטר יש יתרון עצום בשל העמידות הגבוהה לאורך זמן ובזכות החיסכון הכלכלי המשתלם. אמנם, המחיר של מערכות המיזוג עם טכנולוגיית אינוורטר יקר משמעותית בהשוואה לדור הקודם של המזגנים, אך מדובר בהשקעה משתלמת המחזירה את עצמה תוך זמן קצר יחסית.
 
בשנים האחרונות אנחנו יכולים למצוא טכניקות קירור ומיזוג אוויר שונות, טכניקות שיכולות להתאים הן למבנים פרטיים והן למבנים עסקיים, ציבוריים ואחרים. בין הטכניקות השונות אנחנו יכולים למצוא מיזוג אוויר VRF, שיטה מתקדמת שלא מעט מערכות מיזוג אוויר אשר נמכרות בחנויות רבות עובדות על בסיס שיטה זו.

הרעיון הוא מאוד פשוט, מיזוג VRF, עובד של שיטה של שינוי נפחו זרימת האוויר במערכת. השינוי מתאפשר באמצעות מדחס מיוחד שמשנה את התפוקה שלו בהתאם לדרישה שמגיעה מן המנוח. בצורה כזו, אפשר לשמור על טמפרטורה קבועה, להבדיל ממזגנים ישנים, וכן מערכת מיזוג VRF, יוצרת נוחות אופטימאלית ותרמית בכל החלל בו היא עובדת. כך ניתן לשהות בחדר מסוים וליהנות כל הזמן מאותה טמפרטורה.

יתרה מזו, מערכת מיזוג אוויר VRF, מאפשרת לנו ליהנות מפעולות שקטות של המנוע. אף על פי שמדובר במנוע שלכאורה עובד שונה ועובד בצורה שיכולה לגרום לא מעט רעש, הרי שהמערכת מווסתת על ידי מחשב אישי עם פקדים ושלטים שונים, אשר מונעים ממנה לעלות דציבלים, מה שיכול להוביל בהכרח לעבודה שקטה במשך שעות.

נקודה נוספת שצריך להתייחס אליה היא הנוחות והגמישות של המערכת. מדובר במערכת יחסית פשוטה, לא רק שהיא שומרת על טמפרטורה קבועה ולא רק שהיא שומרת על שקט, הרי שהיא גם מאוד גמישה. קל מאוד להתקין אותה, קל מאוד לנייד אותה ממקום למקום, קל מאוד למצוא לה מקום להתקנה, בין אם מדובר במבנה פרטי, מסחרי, ציבורי או כל מבנה אחר.  מערכת מיזוג אוויר VRF , גם מותאמת לכל סוג של עיצוב ומבנה מבחינה אדריכלית, כלומר אנחנו יכולים למצוא דוגמאות שונות של עיצוב מה שמאפשר להתקין את המערכת בכל חלל בבית בלי בעיה.

נקודה נוספת שחשוב לומר, מערכת מיזוג VRF, יכולה להיות מותאמת לשלטים ומכשירים של בית חכם, כך שניתן לשלב את הפיקוד של המערכת בתוך המערכת ולשלוט עליה מכל מקום. זה אומנם דורש התאמות ושינויים, אך מצד שני זה מבטיח שימוש באנשים הטובים ביותר כשנדרש.
עוד נקודה שחשוב לשים לב אליה היא התקנה. מערכת מיזוג אוויר VRF, יכולה להיות מותקנת על ידי כל גורם מקצועי שמכיר ומבין את המערכת ויודע כיצד להתקין אותה. ניתן למצוא מערכות בעיצובים ובגדלים שונים, לכן אנחנו יכולים להתאים את המערכת למבנה וכך להתקין אותה באופן שתשרת אותנו בצורה אופטימאלית.

אם אתם רוצים לדעת עוד על מיזוג VRF, אנחנו נשמח לעמוד לרשותכם, אלאדין אייר, החברה המובילה בישראל בתחום זה. צרי אותנו עוד היום והצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם. אתם יכולים לפנות אלי במייל או בטלפון ואנחנו נשמח לעזור לכם לבחור את המערכת הטובה ביותר. אצלנו תיהנו מהצעות מחיר אטרקטיביות עבור כל מערכת ועבור כל התקנה. 
 
מאמרים:
נשמח לעמוד לשירותכם:
072-33-80-773
לדור החדש של המזגנים בטכנולוגיית אינוורטר יש יתרון עצום בשל העמידות הגבוהה לאורך זמן ובזכות החיסכון הכלכלי המשתלם. אמנם, המחיר של מערכות המיזוג עם טכנולוגיית אינוורטר יקר משמעותית בהשוואה לדור הקודם של המזגנים, אך מדובר בהשקעה משתלמת המחזירה את עצמה תוך זמן קצר יחסית.
 
 

אלאדין אייר / Alladin Air  |  הנדסת מיזוג אוויר מתקדמת  |  ניסיון מעל ל 25 שנה  |  072-33-80-773
מאמרים