מיזוג אוויר מרכזי

נשמח לעמוד לשירותכם:
072-33-80-773
נקודת ההתחלה: פנייה למומחים
יחד עם הפשטות התפעולית של מיזוג אוויר מרכזי, יש צורך בהתקנה מורכבת יחסית של המערכת. בלא מעט מקרים היא תהיה כרוכה בפעולות המצריכות שינוי של המבנה ושל התשתיות שלו, למשל הנמכת התקרה, שינוי של קווי החשמל העוברים במבנה וכן הלאה. מכאן נובע שכאשר מתפשרים בבחירת החברה שתיקח על עצמה את המשימה, עלולים להיכנס לבור כלכלי וגם לשקוע בהוצאות כלכליות בלתי מתוכננות.
מערכת מיזוג אוויר הכרחית כמעט בכל המקרים, במיוחד אם לוקחים בחשבון את מזג האוויר הישראלי. הבעיה, אם אפשר לקרוא לה ככה, היא שמדובר בתחום רחב ובו אינספור אפשרויות. מזגנים נבדלים ביניהם בסוג, בגודל (מזגנים קטנים לעומת גדולים ומאסיביים יותר), בשיטת ההפעלה, בטכנולוגיה העומדת בליבת המזגן ובשלל פרמטרים חשובים אחרים. המאמר הנוכחי יציג בפניכם את המאפיינים ואת היתרונות של מערכת מיזוג אוויר מרכזי.

על מערכות למיזוג אוויר מרכזי
מיזוג אוויר מרכזי – כשמו כן הוא: מערכת המותקנת במקום מרכזי אחד בבית או במבנה. אף על פי שמדובר בבחירה יחסית מסורתית, עדיין ניתן למצוא לא מעט מזגנים חדשים שעונים על ההגדרה הזו. המזגן המרכזי או המיני מרכזי מתאימים למצבים בהם מטעמי חיסכון לא מעוניינים להתקין מזגן בכל אחד מחלקי מהבית, כשגם מבחינת התפעול מדובר כאן בנוחות מקסימלית.
מיזוג אוויר מרכזי אידיאלי לאנשים שמעוניינים שבכל אחד מחלקי המבנה אליהם מגיע המזגן תהיה טמפרטורה אחידה. זוהי בחירה שנחשבת לנוחה יחסית מבחינה כלכלית (גם אם ההתקנה אינה פשוטה, כפי שנראה בהמשך), כשיתרון אחר הוא שמזגנים מרכזיים יהיו לרוב שקטים בצורה משמעותית ביחס למה שאנחנו מכירים – על אחת כמה וכמה במקרה של מזגנים חדשים.

חברת אלאדין AIR היא הפתרון האידיאלי עבורכם. החברה עוסקת בהתקנה ובתיקון של מערכות מיזוג אוויר מכל הסוגים, לרבות מערכות למיזוג אוויר מרכזי, ועושה זאת ברמה המקצועית הגבוהה ביותר שיש. היא מספקת פתרונות מעשיים עבור מזגנים קטנים וגדולים כאחד, של רוב המותגים המובילים הקיימים בשוק הישראלי והעולמי. הזמינות הגבוהה של אנשי החברה, יחד עם המענה המקצועי שהם מספקים ועם היחס החם המוענק ללקוחות, מסבירים מדוע אתם יכולים לפנות אליה בראש שקט.
מאמרים:
 

אלאדין אייר / Alladin Air  |  הנדסת מיזוג אוויר מתקדמת  |  ניסיון מעל ל 25 שנה  |  072-33-80-773
מאמרים