מיזוג אוויר למשרדים

072-33-80-773
לדור החדש של המזגנים בטכנולוגיית אינוורטר יש יתרון עצום בשל העמידות הגבוהה לאורך זמן ובזכות החיסכון הכלכלי המשתלם. אמנם, המחיר של מערכות המיזוג עם טכנולוגיית אינוורטר יקר משמעותית בהשוואה לדור הקודם של המזגנים, אך מדובר בהשקעה משתלמת המחזירה את עצמה תוך זמן קצר יחסית.
 
קיים הבדל בין מיזוג אוויר למשרדים לבין מיזוג אוויר לבית, הן באופי התכנון של התקנת המזגנים והן בסוג המזגנים. מעצם העובדה שמשרד אמור, לכאורה, לשרת כמות גדולה יותר של אנשים, בין אם מדובר באורחים ובין אם מדובר בעובדים מן השורה, מה עוד שצריך לקחת בחשבון שמבנה המשרד הוא שונה מאשר מבנה של בית רגיל. 

מיזוג לאוויר למשרדים, כיום, מתבסס על מיזוג אוויר מרכזי, מעצם הסיבה הפשוטה שאין טעם להתקין מזגן בכל חדר או בכל חלל במבנה, זה יקר, ולא יעיל. לעומת זאת, בבית פרטי, בוודאי בבתים ישנים, אנחנו נמצא לא פעם מצב בו בחדרים מסוימים מותקנים מזגנים בעוד שבחדרים אחרים לא. עם זאת, ברוב המקרים היום, נהוג להתקין מיזוג אוויר מרכזי גם במבני מגורים. בין אם מדובר בבתים פרטיים או דירות. 

מיזוג אוויר למשרדים צריך לקחת בחשבון מספר נקודות. ראשית, כמות החדרים במקום. מן הסתם, אם מדובר בחדר אחד או שניים, כמו בלא מעט משרדים ישנים, הרי שלא בהכרח נמצא מיזוג אוויר מרכזי אלא דווקא סוגים אחרים של מערכות מיזוג אוויר. לעומת זאת בחללים גדולים אנחנו נמצאים מיזוג אוויר תעשייתי, כזה שהוא הרבה יותר עוצמתי וגדול. 

שנית, בכל הקשור למיזוג אוויר למשרדים, יש לקחת בחשבון, כאמור את כמות האנשים, ככל שיש יותר אנשים, אז מן הסתם המיזוג צריך להיות חזק ומשפיע. נקודה חשובה נוספת שצריך להתייחס אליה היא, שאי אפשר להתייחס לשאלה מה חושבים אותם אנשים. המקום נבנה כפי שהוא, מתוך התאמה לסוג העסק ולא בהכרח לדעתם של הגורמים השונים, מהסיבה הפשוטה שלכל אחד יש דעה אחרת בנושא. 

שלוש, סוג המבנה ואופי העבודה שמתבצעת בו. אם ניקח למשל, מיזוג אוויר למשרדים יהיה שונה ממיזוג אוויר למפעלים, שם נתקין בהכרח מיזוג אוויר תעשייתי שיתאים לסוג העבודה, המכונות והציוד שמוצבים בו. 

ארבע, סביר להניח ששאלת העלויות, בין אם אלו עלויות התקנה, עלויות שימוש ועוד, יתפסו חלק נכבד בשאלה באיזו מערכת מיזוג אוויר נשתמש. זה נכון גם לשאלה כגון, עד כמה המערכת ידידותית לסביבה, חסכונית מבחינת שימוש בחשמל ועוד. 

לפני סיום חשוב לומר, במקרים רבים בחירת המערכת לא תהיה בהכרח בידנו אלא בידי הקבלן שבונה את המבנה ואנחנו שוכרים ממנו את המשרדים, זאת בהנחה ולא מדובר על מבנה שאנחנו בונים. אם אנחנו אחראים על הבנייה, אז הסיפור הוא כמובן שונה לגמרי. 

אם אתם מעוניינים לשמוע עוד על מיזוג אוויר למשרדים, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום, אלאדין אייר מציעים לכם את כל המידע בנושא. פנו אלינו עוד היום בטלפון או דרך האתר, וצוות החברה ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת ולכל עניין. פנו אלינו, אנחנו כאן לרשותכם. 
 
מאמרים:
נשמח לעמוד לשירותכם:
072-33-80-773
לדור החדש של המזגנים בטכנולוגיית אינוורטר יש יתרון עצום בשל העמידות הגבוהה לאורך זמן ובזכות החיסכון הכלכלי המשתלם. אמנם, המחיר של מערכות המיזוג עם טכנולוגיית אינוורטר יקר משמעותית בהשוואה לדור הקודם של המזגנים, אך מדובר בהשקעה משתלמת המחזירה את עצמה תוך זמן קצר יחסית.
 
 

אלאדין אייר / Alladin Air  |  הנדסת מיזוג אוויר מתקדמת  |  ניסיון מעל ל 25 שנה  |  072-33-80-773
מאמרים