מזגן מיני מרכזי

נשמח לעמוד לשירותכם:
072-33-80-773
לדור החדש של המזגנים בטכנולוגיית אינוורטר יש יתרון עצום בשל העמידות הגבוהה לאורך זמן ובזכות החיסכון הכלכלי המשתלם. אמנם, המחיר של מערכות המיזוג עם טכנולוגיית אינוורטר יקר משמעותית בהשוואה לדור הקודם של המזגנים, אך מדובר בהשקעה משתלמת המחזירה את עצמה תוך זמן קצר יחסית.
 
חברת אלאדין AIR מתמחה בפתרונות מיזוג אוויר וחימום. החברה מייעצת, מתכננת, משווקת ומתקינה מגוון מערכות מיזוג לבית ולעסק. בין השאר, החברה מציעה שירותי התקנות ותיקונים של מזגן מיני מרכזי. אם אין בבית הנמכת תקרה, החברה מבצעת זאת במקצועיות ומציעה עיצוב מרשים התואם לקונספט העיצוב הכללי בנכס. כדאי לדעת כי חברת אלאדין AIR משווקת מזגן מיני איכותי ואמין בהתאמה מלאה לצורכי הלקוח, למאפייני הנכס, לגודל החדרים אותם יש לקרר ולחמם ובהתאם לתקציב הלקוח. צוות החברה מציע שירות ברמה גבוהה, בכל בעיה ובקשה החברה שולחת טכנאי מיזוג אוויר במהירות כדי לסייע ללקוחותיה.

מזגן מיני מרכזי לדירות ולחללים גדולים
בבתים ובמשרדים רבים מותקן מזגן מיני מרכזי המאפשר קירור וחימום יעיל של מספר חדרים או של חלל גדול. עם זאת, בדור הקודם של מערכות מזגן מיני לא ניתן היה לשלוט על הטמפרטורה בכל חדר בנפרד, לכן מערכות מיזוג אלו נחשבו לבזבזניות וגרמו לצריכת חשמל גבוהה יחסית. כיום יש פתרונות חדשניים ואיכותיים יותר, עם כניסת טכנולוגיית האינוורטר ניתן להתקין מזגן חסכוני ומשתלם יותר המאפשר שליטה מלאה בטמפרטורה בכל חדר בנפרד, ומאפשר גם לקבוע טמפרטורה אחידה בחלל המבנה. 

ייעוץ מקצועי ושירות מעולה
כדי להחליט איזה מזגן מיני מרכזי מתאים לבית, למשרד או למבנה שלכם, מומלץ לפנות לחברת אלאדין AIR. החברה מייעצת ומסייעת לכם לבחור איזה מזגן חסכוני, יעיל, איכותי ואמין תרכשו. החברה משווקת ומתקינה מערכות מיזוג של מיטב היצרנים והמותגים, היא מתכננת במקצועיות את מערכת המיזוג ומתקינה את המזגן בגימור גבוה ובהתאמה לדרישות העיצוב שלכם. 
החברה מציעה שירות מעולה, זמינות גבוהה ושירות תיקונים מהיר ויעיל, והיא מחויבת למחירים תחרותיים ואטרקטיביים. צוות החברה מונה בעלי מקצוע מעולים ומוכשרים, החברה מציעה פתרונות מתקדמים ומסייעת לכל לקוח ליהנות ממיזוג אוויר יעיל ואיכותי, ובעיקר – חסכוני. 
מאמרים:
 

אלאדין אייר / Alladin Air  |  הנדסת מיזוג אוויר מתקדמת  |  ניסיון מעל ל 25 שנה  |  072-33-80-773
מאמרים