מזגן חסכוני

072-33-80-773
לדור החדש של המזגנים בטכנולוגיית אינוורטר יש יתרון עצום בשל העמידות הגבוהה לאורך זמן ובזכות החיסכון הכלכלי המשתלם. אמנם, המחיר של מערכות המיזוג עם טכנולוגיית אינוורטר יקר משמעותית בהשוואה לדור הקודם של המזגנים, אך מדובר בהשקעה משתלמת המחזירה את עצמה תוך זמן קצר יחסית.
 
יש מי שקונה מזגן לבית או לעסק, וחושב אך ורק על השאלה, עד כמה המזגן מקרר, עד כמה הוא יכול לגרום לו להרגיש בנוח כשהוא נמצא בחדר. יש מי שבוחן את השאלה, האם המזגן אך ורק מקרר או גם מחמם, עד כמה הוא מסוגל לבצע את שתי הפעולות, ועד כמה הוא מבצע אותן בצורה יעילה.

אך האמת היא, כשקונים מזגן חדש יש להתייחס לשורה של נקודות, שלא מתייחסות אך ורק לאפקט הסופי של המזגן, קרי לשאלת הקירור או החימום, אלא מעבר לכך. במאמר זה אנחנו נציג מספר נקודות שיכולות לעזור לכם כשאתם בוחרים ללכת לקנות מזגן חדש לבית או לעסק.

נקודה ראשונה שתלווה אותנו כל הזמן, זו השאלה עד כמה מדובר במזגן חסכוני. הרעיון של מזגן כזה הוא, המזגן צריך להיות חסכוני בהיבטים שונים, בין אם מדובר בהיבטים של רכישה והתקנה (עלות ראשונית) ובהיבטים נרחבים יותר, קרי היבטים של שימוש שוטף, אז מדובר על הוצאות על צריכת חשמל לצד הוצאות על תיקונים או הוספת גז למזגן.

היום אנחנו יכולים לבחון מערכות של מיזוג אוויר ביחס למערכות אחרות, ולעיתים מדובר על חסכון של 30 עד 50 אחוז בצריכת החשמל. חיסכון זה מגולם, מן הסתם, גם בעלות כלכלית, קרי הוצאות חשמל.

חשוב להדגיש, מזגן חסכוני הרבה פעמים הוא גם מזגן יותר ידידותי לסביבה, זאת מאחר והעלויות שאנחנו נאלצים לשלם בעקבות השימוש בו הן נמוכות, בין היתר בגלל שהוא צורך פחות חשמל. מה שמלמד אותנו שיש כאן אפקט כפול, לא רק ביחס לעלויות השימוש אלא גם ביחס לנזק שהמזגן יוצר לסביבה. ככל שמדובר במזגן חסכוני יותר כך הנזק קטן יותר.

עוד היבט שקשור לתפקוד המזגן ומתייחס גם לשאלה של איכות הסביבה, זה כמות הרעש שהמזגן מפיק. אנחנו מחפשים היום מזגן שקט. זה אומר מזגן שלא משמיע רעש כשאנחנו משתמשים בו, מזגן שלא גורם לנו אי נוחות ולא גורם אי נוחות לסביבה, כולל לשכנים. מזגן שקט, הוא מזגן הרבה יותר נעים, שכיף יותר להשתמש בו. כמובן שעצם זה שהוא לא משמיע רעש, אומר שהוא עומד בתקנים השונים להגנת הסביבה מרעשים.

נקודה נוספת שמתייחסת גם לחסכון אך גם לעיצוב, זה גודל המזגן. כיום נהוג לרכוש מזגנים קטנים לחדרים מסוימים, הם יותר זולים, קל וזול יותר להתקין אותם, הם ללא ספק חסכוניים וגם שקטים יותר, מאחר והמנוע שלהם קטן יותר.

אם אתם מחפשים מזגן חסכוני, מזגן שקט וקטן, זה הזמן ליצור איתנו קשר. אלאדין אייר מציעה לכם שורה של מזגנים קטנים וחכמים במחירים אטרקטיביים. צרו איתנו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לרשותכם. הצוות שלנו ישמח לענות לכם על כל שאלה בנושא זה כמו בנושאים אחרים שקשורים למיזוג אוויר. 
 
מאמרים:
נשמח לעמוד לשירותכם:
072-33-80-773
לדור החדש של המזגנים בטכנולוגיית אינוורטר יש יתרון עצום בשל העמידות הגבוהה לאורך זמן ובזכות החיסכון הכלכלי המשתלם. אמנם, המחיר של מערכות המיזוג עם טכנולוגיית אינוורטר יקר משמעותית בהשוואה לדור הקודם של המזגנים, אך מדובר בהשקעה משתלמת המחזירה את עצמה תוך זמן קצר יחסית.
 
 

אלאדין אייר / Alladin Air  |  הנדסת מיזוג אוויר מתקדמת  |  ניסיון מעל ל 25 שנה  |  072-33-80-773
מאמרים