מזגן אינוורטר

נשמח לעמוד לשירותכם:
072-33-80-773
אין צורך להיות מומחה למזגנים כדי להכיר את המונח מזגן אינוורטר. זוהי המילה האחרונה בשדה המשחק כיום, ואחת הבחירות הנפוצות בהתקנה של מזגן ביתי. גם אם לא מעט אנשים יודעים ברמה הכללית מה מספק מזגן מהסוג הזה (חיסכון כלכלי בלתי מבוטל, למשל), הם לא בהכרח יבינו מדוע, ובעיקר – איך מצטיידים במזגנים האלה בצורה הפשוטה ביותר. המאמר הבא ינסה לעשות לכם קצת סדר בבלאגן.
 
קווים לדמותה של טכנולוגיית האינוורטר
ברמת ההגדרה הבסיסית, מזגן אינוורטר הוא מזגן שבו המדחס פועל בצורה שונה מהמזגנים ה"מסורתיים" יותר. במזגנים בעלי מדחס רגיל, מהירות המדחס היא קבועה ונעה בין שני מצבים עיקריים: 100% מהירות, או לחלופין 0%. התוצאה היא שהוא פועל לסירוגין, למשל כאשר משנים בו את הטמפרטורה, מה שמביא לבזבוז משמעותי של חשמל. מזגן ביתי בטכנולוגיה מיושנת פשוט יהיה יקר יותר לתפעול, כשבחישוב שנתי מדובר כאן באלפי שקלים או אפילו בעשרות אלפי שקלים.

מזגן התקנה מדגם אינוורטר משנה את חוקי המשחק בצורה משמעותית. מזגן אינוורטר כולל מדחס בעל פעילות רציפה, שישנה את אופן הפעולה שלו בהתאם לצורך. מה שחשוב לא פחות הוא שהמדחס של מזגני אינוורטר הוא מספיק חכם כדי להתאים את תפוקתו למצב החדר מבחינת עומס החום. התוצאה היא שמירה על הטמפרטורה אותה מגדירים למזגן בצורה רציפה וחיסכון עצום בעלויות התפעול של המזגן. אף על פי שבנקודת ההתחלה העלות של מזגני אינוורטר עשויה להיות גבוהה יותר (מה שלא יהיה תמיד נכון, אגב), לאורך זמן אין ספק שהבחירה בהם היא החסכונית ביותר שיש.

כך עושים זאת נכונה
מעצם ההגדרה של מזגן אינוורטר, מי שבוחר מזגן התקנה מהסוג הזה נמצא ביופי של נקודת פתיחה. אלא שגם במצב הדברים הזה, הוא פשוט אינו יכול להתפשר על המקצועיות של הגורם שיבצע עבורו את ההתקנה של המזגן. הדרישה היא לחברה מקצועית ואמינה, שהזמינות שלה גבוהה ושהמחירים שהיא גובה על השירות סבירים בהחלט. 

החדשות הטובות הן שחברת אלאדין AIR עונה על ההגדרה הזו, והרבה יותר מכך. אנשי החברה ישמחו להעניק לכם ייעוץ, הכוונה וגם שירות מקצועי במידת הצורך.
מאמרים:
 

אלאדין אייר / Alladin Air  |  הנדסת מיזוג אוויר מתקדמת  |  ניסיון מעל ל 25 שנה  |  072-33-80-773
מאמרים