מולטי אינוורטר VRF

נשמח לעמוד לשירותכם:
072-33-80-773
כל היתרונות במוצר אחד
מולטי אינוורטר VRF משלב שורה ארוכה של טכנולוגיות, שמסבירות מדוע הוא אחד המוצרים המומלצים ביותר בתחום. ראשית, מככבת בו טכנולוגיית VRF, שתכליתה מערכת מודולארית של מיזוג אוויר שמאפשרת שימוש במספר מאיידים משתנה. מערכות המאיידים המשולבות מביאות לחיסכון דרסטי בצריכת החשמל של המזגן, כשגם התחושה של הנמצאים בחלל המסוים משתפרת פלאים: הטמפרטורה היא נוחה, ללא הבדלים דרסטיים בטמפרטורה וגם ללא רעשים.
תחום המזגנים הוא תחום שאינו קופא על שמריו אפילו רגע אחד. בכל שנה אנחנו שומעים על דגמים חדשים ומשופרים של המותגים הפועלים בתחום, יחד עם חידושים שמשנים את חוקי המשחק שהתרגלנו אליהם. כך, למשל, מזגני מולטי אינוורטר VRF נחשבים למילה האחרונה בתחום ומציעים תפעול נוח, מתקדם ויעיל בכל קנה מידה. אז מהם המאפיינים של מולטי אינוורטר מהסוג הזה, ולמי ניתן לפנות על מנת להתקין את המזגנים המתקדמים האלה?

לכל אלה ניתן לצרף את היתרונות המובנים החשובים לא פחות של מזגני אינוורטר, המאפיין המרכזי השני של מולטי אינוורטר VRF. ההתבססות במזגנים אלה היא על מדחסים שמבצעים את פעולתם בצורה רציפה, כך שבעת שינוי טמפרטורה הם לא יפסיקו את פעילותם (כמו במזגנים הרגילים), אלא פשוט "ישייטו" לעבר הטמפרטורה המבוקשת. התוצאה היא שהחיסכון הכלכלי שהוזכר מעלה הופך למשמעותי אפילו יותר – מה שמסביר מדוע סביר שמזגנים מהסוג הזה ימשיכו להיות מומלצים גם בשנים הבאות.

האתגר: למצוא חברה מקצועית באמת
כל היתרונות של מערכות מולטי אינוורטר VRF שהוזכרו כאן עלולים להתבטל אם אינכם פונים מראש לחברה מהשורה הראשונה שתספק ושתתקין את המערכות. כוח האדם של חברות אלה, שכולל מתקינים, טכנאים או מהנדסי מיזוג אוויר, עשוי להעניק בנקודת ההתחלה יעוץ למולטי אינוורטר VRV או VRF, לסייע לבחור בדגם ספציפי של מזגן, לבחור במיקום אופטימלי עבורו וכן הלאה.

מעוניינים לקבל יעוץ למולטי אינוורטר VRV או VRF? זקוקים לחברה שניתן לסמוך עליה בכל מאת האחוזים? המומחים של אלאדין AIR נמצאים שם עבורכם. החברה מספקת את כל השירותים  בשדה המשחק, תוך הקפדה על שירות במקצוענות ללא פשרות, על זמינות גבוהה ועל רמת מחירים נוחה.
מאמרים:
 

אלאדין אייר / Alladin Air  |  הנדסת מיזוג אוויר מתקדמת  |  ניסיון מעל ל 25 שנה  |  072-33-80-773
מאמרים