התקנת מערכות מיזוג אוויר

072-33-80-773
לדור החדש של המזגנים בטכנולוגיית אינוורטר יש יתרון עצום בשל העמידות הגבוהה לאורך זמן ובזכות החיסכון הכלכלי המשתלם. אמנם, המחיר של מערכות המיזוג עם טכנולוגיית אינוורטר יקר משמעותית בהשוואה לדור הקודם של המזגנים, אך מדובר בהשקעה משתלמת המחזירה את עצמה תוך זמן קצר יחסית.
 
בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות יותר ויותר אנשים, עוברים להתקנת מערכות מיזוג אוויר מרכזיות במקום התקנות פרטניות, קרי התקנות של חדרים ספציפיים. אנחנו יכולים לראות את זה הן במקרה של מבנים פרטיים והן במקרה של משרדים, חנויות, מפעלים ועוד.

התקנת מערכות מיזוג אוויר זו אומנות כשלעצמה, הן בגלל שבניית התשתית למערכת וכן בניית המערכת עצמה, היא דבר שיש לבצע עם בניית המבנה, אחרת לא ניתן יהיה להתקין את המערכת כנדרש. לכן התקנת מערכות מיזוג אוויר מתבצעת כחלק בלתי נפרד בשלב הבנייה ולא לאחר מכן.

אחת הסיבות שנהוג להשתמש במיזוג אוויר מרכזי ולא במערכת מיזוג ספציפית, היא בגלל שמדובר במערכת הרבה יותר יעילה, חסכונית וכן היא הרבה יותר נוחה לשימוש. בין אם אנחנו בוחנים זאת אל מול מזגן ספציפי ובין אם בוחנים זאת מול מערכות אחרות, הרי שמדובר במערכת הרבה יותר אפקטיבית למבנים פרטיים ולמבנים תעשייתיים או עסקיים.

כשאנחנו מתקינים מערכות מיזוג אוויר מרכזיות, אנחנו למעשה יוצרים מערכת אחת שמגיעה אל כל החדרים בבית, המערכת יכולה להישלט באופן פרטני על ידי מכשיר אחד או בכל חדר באופן ספציפי. בצורה כזו, בכל חדר אפשר ליהנות מטמפרטורה שונה, וכמובן שבכל חדר אפשר ליהנות ממיזוג. זאת להבדיל ממצב בו אנחנו מתקינים מזגן בכל חדר, ואז לא רק שאנחנו מבזבזים עלויות רבות של רכישה והתקנה, וכן לאחר מכן עלויות של שימוש, אלא נוצר מצב שבכל חדר אנחנו חייבים להתקין מזגן בשביל שיהיה אפשר ליהנות ממנו. כשאנחנו בוחרים בהתקנת מיזוג אוויר מרכזי, הרי שכל חדר נהנה מחיבור למערכת מיזוג אוויר מרכזי, ואז בכל חדר אפשר ליהנות מעבודתו של המזגן.

חשוב לציין, התקנת מזגן מרכזי היא תהליך לא פשוט, מאחר וצריך לקבוע היכן בדיוק יישב המזגן בכל חדר, כך שהוא ישפיע באופן אופטימאלי, צריך לקבוע את זה ביחס לסוג החדר, לאופי השימוש בו, לסוג הפתחים שנמצאים בתוכו, כמות האנשים שאמורים להשתמש בו ועוד.

מצד שני, אנחנו יכולים להתאים בצורה הרבה יותר טובה את החיבור של התקנת מערכות מיזוג אוויר בצורה כזו, כך שכל חדר נהנה מהתקנת מזגן מרכזי וחיבור למזגן המרכזי בצורה אופטימאלית מבלי שנידרש להתקין בכל חדר מזגן מותאם בגודל או בסגנון העבודה. נקודה נוספת, כאמור, זה החיסכון העצום שנהנה ממנו גם בתהליך ההתקנה וגם בשימוש השוטף במזגנים עצמם.

אם אתם רוצים לדעת עוד על התקנת מערכות מיזוג אוויר, זה הזמן ליצור איתנו קשר, חברת אלאדין אייר, מציעה לכם אפשרות ליהנות מהתקנת מיזוג אוויר מרכזי בבית ובעסק. פנו אלינו עוד היום ואנחנו נשמח לעזור לכם ולהתאים עבורכם מערכות מיזוג אוויר ברמה הגבוהה ביותר. צרו איתנו קשר עוד היום ואנחנו נספק לכםן הצעת מחיר אטרקטיבית. 
מאמרים:
נשמח לעמוד לשירותכם:
072-33-80-773
לדור החדש של המזגנים בטכנולוגיית אינוורטר יש יתרון עצום בשל העמידות הגבוהה לאורך זמן ובזכות החיסכון הכלכלי המשתלם. אמנם, המחיר של מערכות המיזוג עם טכנולוגיית אינוורטר יקר משמעותית בהשוואה לדור הקודם של המזגנים, אך מדובר בהשקעה משתלמת המחזירה את עצמה תוך זמן קצר יחסית.
 
 

אלאדין אייר / Alladin Air  |  הנדסת מיזוג אוויר מתקדמת  |  ניסיון מעל ל 25 שנה  |  072-33-80-773
מאמרים