אביזרים למיזוג אוויר

072-33-80-773
לדור החדש של המזגנים בטכנולוגיית אינוורטר יש יתרון עצום בשל העמידות הגבוהה לאורך זמן ובזכות החיסכון הכלכלי המשתלם. אמנם, המחיר של מערכות המיזוג עם טכנולוגיית אינוורטר יקר משמעותית בהשוואה לדור הקודם של המזגנים, אך מדובר בהשקעה משתלמת המחזירה את עצמה תוך זמן קצר יחסית.
 
כשאנחנו מדברים על אביזרים למיזוג אוויר, ברור מאליו שאנחנו מתייחסים ל-2-3 אמצעים שעוזרים לנו מאוויר קריר ונעים בבית או בעסק, גם בימים החמים ביותר. אנחנו יכולים למצוא את אותם אביזרים כמעט בכל מבנה, בוודאי בישראל שהיא מדינה חמה אשר אי אפשר להסתדר בה בלי אותם אביזרי מיזוג אוויר.

לפני שניכנס לעובי הקורה ונדבר על שלושת האביזרים הנ"ל, צריך להסביר, על מנת שאנחנו נוכל ליהנות מאוויר קריר וצלול, רצוי מאוד לחשוב מראש ולעשות כמה צעדים עוד בטרם אנחנו בוחרים את אחד משלושת האביזרים, מן הסתם, רצוי מאוד גם שנעשה זאת בחוכמה ובשיקול דעת.

ראשית, בשביל ליהנות ממוצרי קירור ומיזוג אוויר, עלינו לוודא שהמבנה של החדר הוא מבודד. אנחנו לא יכולים ליהנות מאביזרים למיזוג אוויר, אביזרי קירור, מבלי שהחדר יהיה מבודד, אחרת כל האוויר הקר והנעים יצא החוצה וימנע מכל מי שנוכח במקום ליהנות ממה שיש למערכות המיזוג להציע, לשם כך יש לבודד את הקירות בעת תהליך הבנייה.
שנית, בשביל ליהנות ממערכות אביזרי מיזוג אוויר, הרי שאנחנו צריכים לוודא שכל הפתחים סגורים בצורה הרמטית, כלומר המרפסות, החלונות וכן דלתות פנימיות (או חיצוניות), מאחר ומדובר על זרימת אוויר חופשית, פנימה והחוצה, מה שיכול לפגוע בו ביכולת של המערכת לפעול בצורה טובה ויעילה.

אילו אביזרים למיזוג אוויר אנחנו מכירים
מן הסתם, האביזר הבולט ביותר לקירור ומיזוג אוויר הוא מזגן. אנחנו יכולים למצוא דוגמאות שונים של מזגנים, החל ממזגן חדר, מזגן עילי או קיר, המשך במזגן מיני מרכזי וכלה במזגן מרכזי. לכל מזגן יש יתרונות משלו, כל מזגן מציע אפשרויות קירו של החדר ברמות שונות.
אנחנו יכולים להיעזר באותן מערכות כך שהן יעבדו על טיימר, הן יכולות לעבוד גם כמאווררים או בפונקציות נוספות ועוד. הבחירה היא שלנו בהתאם לסוג מזג האוויר שבחוץ ועד כמה המזגן מקרר, ובאיזו צורה.
לצד מזגנים רגילים אנחנו יכולים למצוא מזגנים ניידים, מזגן שעובד על בסיס מים, להבדיל ממזגן רגיל, כאן מדובר על מזגן נייד שניתן להעביר אותו מחדר לחדר. הוא פחות פרקטי במובן של קירור, אך עצם זה שניתן להעביר אותו מחדר לחדר, הופך אותו לא פעם ליותר יעיל, בעיקר כשמדובר בקרב מי שאין לו אפשרות להתקין מזגן רגיל.
לצד מזגנים ניידים יש מאווררים, בין אם מדובר במאוורר תקרה, שולחן, קיר, או רצפה. מדובר על אביזר קירור פשוט אך כזה שיכול לעשות את העבודה.
מעוניינים לרכוש אביזרים למיזוג אוויר? צרו איתנו קשר עוד היום וקבלו הצעות מחיר אטרקטיביות. אלאדין אייר, מציעים לכם מגוון אביזרים למיזוג אוויר, אנחנו נשמח לעזור לכם למצוא את האביזרים שמותאמים עבורכם. פנו אלינו עוד היום והצוות שלנו יעזור לכם בכל עניין ועניין. 
 
מאמרים:
נשמח לעמוד לשירותכם:
072-33-80-773
לדור החדש של המזגנים בטכנולוגיית אינוורטר יש יתרון עצום בשל העמידות הגבוהה לאורך זמן ובזכות החיסכון הכלכלי המשתלם. אמנם, המחיר של מערכות המיזוג עם טכנולוגיית אינוורטר יקר משמעותית בהשוואה לדור הקודם של המזגנים, אך מדובר בהשקעה משתלמת המחזירה את עצמה תוך זמן קצר יחסית.
 
 

אלאדין אייר / Alladin Air  |  הנדסת מיזוג אוויר מתקדמת  |  ניסיון מעל ל 25 שנה  |  072-33-80-773
מאמרים